Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

50658 Сообщений в 4350 Тем- от 1551 Пользователей - Последний пользователь: $ерый

19 Апреля 2018, 14:50:00
Форум черкасских велобайкеровВиды спортаПрочие виды спорта (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)научите бегать плиз
Страниц: [1] 2   Вниз
Печать
Автор Тема: научите бегать плиз  (Прочитано 5052 раз)
SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« : 01 Октября 2015, 20:32:12 »

ситуация такая-через месяц нужно сдать два норматива по бегу (100 и 1000 метров), 100 бегу за 13,7 а надо 13,3; километр бегу 4-30 а надо за 3-30 при этом испытываю большие проблемы с дыханием! Возможно кто-то бегает или бегал и имеет опыт помогите пожалуйста научиться бегать правильно или же просто дотянуть время свое до этих заветных чисел!приеду куда скажете, за помощь финансово отблагодарю!)
tatarinus
Велоперец

ЛуАЗ-969М

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 01 Октября 2015, 20:41:42 »

Біжиш з п'яти на носок?

-А ти хотів би до цариці на службу?
-Не хочу служби, я хочу шаблю і коня.
SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #2 : 01 Октября 2015, 21:07:54 »

пытаюсь, но не очень то получается(бегу по асфальту еще и в обычных кедах. завтра пойду кросы куплю поожие на беговые и буду стараться уже следить за ногой. пока что скорее всю стопу сразу ставлю
saab
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #3 : 01 Октября 2015, 21:29:26 »

1. Купити бігове взуття.
2. Бігати кожного дня починаючи із невеликих дистанцій.
3. Не переохолоджувати коліна та сухожилля.
4. Приймати бонуси: Аспаркам та Магнікум (чи Магній B6).
5. Подивитися на Страву - https://www.strava.com/clubs/runmaster
6. Запитати у philka_ua

Удачі в Новій Поліції!

UR1CB*, вставка відео http://www.youtube.com/v/
SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #4 : 01 Октября 2015, 21:42:58 »

спасибо большое)кросы вот такие присмотрел http://cherkassy.chk.olx.ua/obyavlenie/muzhskie-krossovki-adidas-adiprene-IDfGjCM.html#e85c506a33
завтра таблетки куплю, начну принимать и бегать потихоньку.
saab
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #5 : 01 Октября 2015, 21:58:09 »

Ось такі коштують в Черкасах 495 грн.

Для бігу до 1 км точно підійдуть.

Якось в школі для кращого старту та висоти стрибка тренували стрибками по сходах на стадіоні, як на обох так і окремо на кожну ногу.
« Последнее редактирование: 01 Октября 2015, 22:00:47 от saab » Записан

UR1CB*, вставка відео http://www.youtube.com/v/
tatarinus
Велоперец

ЛуАЗ-969М

Просмотр профиля
« Ответ #6 : 01 Октября 2015, 21:58:27 »

пытаюсь, но не очень то получается(бегу по асфальту еще и в обычных кедах. завтра пойду кросы куплю поожие на беговые и буду стараться уже следить за ногой. пока что скорее всю стопу сразу ставлю
   Коли ходив на легку атлетику, тренер нас лаяв за таке і заставляв бігати на носках спрінти. Також при спринті не потрібно робити сильно великі кроки, краще менше, але частіше. А про стаєрські дистанції дійсно спитай philka_ua

-А ти хотів би до цариці на службу?
-Не хочу служби, я хочу шаблю і коня.
SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #7 : 01 Октября 2015, 22:06:56 »

спасибо)про спринт знаю, прочитал уже)уже написал ему
philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #8 : 01 Октября 2015, 23:16:39 »

1. Кеди - не годяться для бігу на 1 км. Нада кросовки, оті що показані для 100 м та 1000 м підйдуть.
2. В теорії навантаження нада давати поступово, з невеликами кроками - тоді не буде проблем з суглобами та сухожиллями. Але у Вашому випадку нада заставити Ваші коліна, мязи звикнути до навантажень: недільку побігати в лайт режимі, потім дадавати ще і ще на скільки сил хвате.

Після перших тренувань коліна будуть боліти - так як, суглоби напевно не знають таких навантажень. Доречі Ваша вага і зрість?

3. Техніка бігу на 100 м -  фактично на носочках, на 1000 м перекатом - кроссовки мають допомагати.

4. Лише тренуваннями, можна добитись покращення в часі. На 100 м у Вас не великий дефіцит, думаю його подолати за місяць можливо, шляхом тренування на 1000 м: 2-а повільних тренування - 1 силове. Щось типу того.

5. Одежа має бути відповідною - менше парусності, і всього що заважатиме бігу.

6. Як намене 1 км також є спринтерською дистанцією, на якій просто правильно нада розкласти сили.

Щось забагато та заумно написав... Простіше: купуйте кроси (що стопи в кедах не угробити), і тренуйтесь потихеньку з наростанням темпу та км-тражу. методик доречі в інтернеті достатньо.

І ще одне поганої погоди для бігу майже немає Подмигивающий))

philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #9 : 01 Октября 2015, 23:24:23 »

ось дочитав що 3-30 нада тепм, доволі серьозний - варто додати що мене власний рекорд 3-31 здається але в рамках довгої дистанції, дуже довгої...

проблема з диханням? зашвидкий темп для Вас, організм переходе в анаеробний режим - енергія витрачається без участі в цьому процесі кисню - так як банально ні сердце ні дихалка не встигають рагувати. Вихід - тренування, поступові і часті, але боюсь за місяць не реально нормально заставити сердце працювати в більш менш норм спокійному режимі. Тож думаю нада пробувати так як є: пару трійку тренувать легеньких до 5 км з темпом 5 хв/км. Потім 1 тренування як можете на 1,5 км. Тренування чергувати нада з враухванням того як реагуються ваші коліна.

ПС. Нада оновити рекорд на спринтерські дистанції %)

SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #10 : 01 Октября 2015, 23:50:29 »

дуже дякую)вага 65, зріст 178
а тренуватися кожного дня?краще зранку чи ввечері?вітаміни (наприклад Аспаркам та Магнікум (чи Магній B6) будуть корисними?як правильно дихати (який такт) та носом чи ротом?
philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #11 : 02 Октября 2015, 00:03:56 »

Для початку спробуйте через день, якщо раніше не бігали то буде і так складно для ніг.

Як дихати? Як дихається так і дихайте, в інтернеті по цій тематиці багато є методик але їх не слухайте, як виходить так і дихайте, організм найде зручну йому форму.

Для бігу показники хороші, якщо тренуватись будете досягните мети!

Аспаркам і Магній можна. Хоча аспаркам актуальний тільки коли жарко (втрата солей ітд) - зараз то не так жарко. Магній то для сердця - впринципі можна.

Да ще одне забув: одяг - нада одягатись зручно та так щоб коли ви Виходите на пробіжку було трошки прохолодно, коли будете робити ОБОвязкову розминку та пробіжку зігрієтесь. Якщо одягнутись занадто тепло уже при перших 500 м буде перегрів і сердце буде битись швидше - перевірено на собі десятки разів.

Про розминку не забудьте!

tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #12 : 02 Октября 2015, 09:18:57 »

Для того, щоб швидше призвичаїти суглоби до навантажень можливо підійде ОФП у вигляді базових присідань зі штангою. Я після операції на коліні саме так набирав форму. Тому моя особиста порада включити пприсідання один раз на тиждень. Якщо не робили цього раніше, то починайте зне більше ніж з 40-50 кг(3-4 рази по 10 повторень), але уважно з технікою. Ще плюс від цих вправ - покращення гормонального фону і відповідно швидше відновлення і набір форми.

a-palivoda
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #13 : 02 Октября 2015, 10:38:23 »

С целью увеличить скорость бега, можно попробовать тренировки с интервальным бегом.
Тренировка может выглядеть следующим образом: разминка/растяжка, медленный разминочный бег 5-10 мин., ускорение 800-1000 метров с максимальной скоростью, 1мин. медленно (так 3-4 интервала чередуем макс./1мин. медленный), 5-10 мин. заминка.
Интервалы можно увеличивать под себя, максимальный темп на 800 метров до 1500.
SERG
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #14 : 02 Октября 2015, 13:02:58 »

дякую!)з присіданнями спробую, але без ваги (бо раніше дуже хвора спина буда-скаліоз та зміщення позвонків і дисків, то тепер ризикувати не буду) на кількість буду робити і випади також і випригування. прискорення-можу бігти у швидкому темпі (достатньо швидкому щоб пробігти з нормальним часом кілометр) лише 1-2 круги (200-400 метрів) а потім задихаюсь(
купив магнікум та аспаркам-підкажіть будь-ласка як краще х приймати?
кросівки купив такі як на фото що виклав saab, наче зручні)
підкажіть ще будь-ласка що краще їсти а чого не треба, бо раніше харчуванню особливої уваги ніколи не приділяв-їв усе що подобається!)
Страниц: [1] 2   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!