Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51024 Сообщений в 4395 Тем- от 1570 Пользователей - Последний пользователь: MInych

23 Июля 2018, 01:33:21
Форум черкасских велобайкеровВелогаражВеломастерскаяМодернизация (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)Як поставити вм'ятину
Страниц: [1]   Вниз
Печать
Автор Тема: Як поставити вм'ятину  (Прочитано 725 раз)
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« : 20 Июля 2015, 17:03:27 »

Є у мене невеличка проблема з пером рами. Його випуклість додає мені трошки пейн ін ес. Хочеться поставити одну магічну зірку замість системи з перемикачем і манеткою. Але через недосконалу конструкцію правого пера чейнлайн такий, що доводиться підкладати дві проставки під чашку правого підшипника, щоб зірочка 38 системи 2x10 зараз не торкалась пера(зазор виходить шось біля 1,5-2 мм) Нині в мене чейнлайн на рівні 3-4 зірки касети. Чи не мав хтось досвіду контрольованої деформації алюмінієвих рам. Наскільки це може розміцнити труби, якщо зробити вгин на 4-5 мм?
суть

semiora
Велобайкер

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 20 Июля 2015, 19:06:14 »

может лучче поменять каретку и взять с более длинным валом? Зазор будет большим...
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #2 : 20 Июля 2015, 21:49:38 »

может лучче поменять каретку и взять с более длинным валом? Зазор будет большим...
Каретки з головою. Зазор збільшувати не треба.з ним все супер. Просто хочеться покращити чейнлайн бо дуже вже на 38 спереду значний перекос з 34 ззаду, точніше він не працює. Більш-менш працює 32 ззаду, але на екстремумі, а так по факту користуюсь до 5 зірки не більше. А от коли поставлю одну то взагалі не знаю як бути. Бо вона буде значно ближче до положення 38 ні ж до 24 системи.

PS
Ось відповів Юра Гарбарук. Якщо кому цікаво
Здравствуйте,
Даже у  Sram XX1 чейнлайн приходится не на центр кассеты. Фото прилагается.
Звезда 32Т - меньше чем 38Т, ее можно подвинуть к центру с помощью проставочных колечек. Но если рама не карбоновая - можно сделать легкую вмятину.
Спасибо
фото
« Последнее редактирование: 20 Июля 2015, 21:51:22 от tim-tom » Записан

Страниц: [1]   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!