Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51428 Сообщений в 4458 Тем- от 1615 Пользователей - Последний пользователь: byshynA

24 Июля 2019, 05:23:32
Форум черкасских велобайкеровВелопоездки и велопутешествияВелопутешествияОтчеты и результаты (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)Біла Церква - Лисянка - Корсунь - Черкаси
Страниц: [1]   Вниз
Печать
Автор Тема: Біла Церква - Лисянка - Корсунь - Черкаси  (Прочитано 843 раз)
philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« : 16 Июня 2015, 23:02:21 »

Реалізували минулорічну ідею проїхатись в Білу Цервку в рамках підготовки "Дорога до моря ч.2".

Ідея була наступною: зранку потягом дістатись до Б.Цервки, бігенько глянути місто і їхати до дому темпом 25-26 км/год. Але вийшло трошки по іншому...

1 частина

13 червня о 4-тій ранку Alex, Tatarinus та Philka зустрілись коло літака та вирушили до станції Ім.Шевченка на потяг 228П що відправлявся о 6-тій годині. Ліхтариками майже не користувались так як вже було світло. По дорозі до Сміли трошки підмерзли - зранку холодно - тому якщо кудись плануєте так їхати потурбуйтесь про одяг з довгими рукавами! До станції ми доїхали дуже не спішно за півтори годинки, купили квитки ціна яких відрізнялась від ціни на сайті на 40 ГРН! Доречі якщо Вам продавці білетів на вокзалі будуть "втюхувати" багажну квитанцію не погоджуйтесь - велосипед провозиться безкоштовно! Далі попили чаю з пиріжками та вирушили чохлити вело.

2 частина

В потязі нам вдалось трошки поспати і вже о 9-тій ранку ми стояли на пероні в Б.Цервкі збирали велосипеди. Відразу замітили зміну температури о 9-тій вже було жарко... Після невеличкої координації наших планів ми вирушили по місту в пошуках парку "Олександрія", центра міста а також місцинки де можна було поснідати. Місто привітне, дороги як для районного центру дуже не погані. Центр міста красивий - багато різних різних церков. Парк ми знайшли доволі швидко. Враження під парку: класна і ухожена місцевість на річці Рось. Покрутившись по ньому ми купили сувеніри та вирушили в пошуках сніданку. Поївши вранішнього борщику в кафешці біля центру ми почали швидше збиратись до виїзду з міста бо вже був 12-тий час і пекло вже сильно... Доречі під час сніданку ми поспілкувались з "Персом" на тематику нашої країни та вцілому про все. На виїзді з міста зустріли групу в 30-ть щосеників які просто катали...

Маршрут у нас був з рельєфом (сумарно більше 1,5 км в гору) тому наші перші КМ по маршруту були не дуже інтенсивними... можливо на це вплинув несильний зустрічний вітер чи жара... Що хотілось би зазначите це те що дороги в Київській області на порядок кращі ніж у нас. Чим ближче було до Шевченкового краю ти живописніше були краєвиди... Зупинялись ми кожні 20-30 км для перекусу та для поповнення запасів води. Перед Лисянкою проїхали старе селище Медвин з великою та цікавою історією - туди варто організувати окрему екскурсію. Після зупинки в Лисянці ми вирушили вже в сторону Черкас, бо вже вечоріло і варто було більше шевелитись. На виїзді з міста я перший раз проколовся – везе мені останнім часом. До Корсуня ми зупинялись ще в Стебліві подивитись на ГЕС та на Рось а також трошки змити сіль з тіла. Орієнтовно з цього часу ми зрозуміли що з часом ми десь промахнулись і будемо дома не в 20-21 а в 00-01...

Корсунь ми проїхали доволі швидко. Порадував велосипедист на україні який з такою гордістю нас обігнав майже розваливши свій велосипед, але Макс запропонував влашувати йому майстер-клас і він нажаль не втримався за нами :\ Темрява нас застала на лісній ділянці за Драбівкою. Доїхавши до Мошен трошки полежали на лавочках і рівним темпом поїхали доїзжати в Черкаси. Одне варто сказати вечором вже холодно - необхідно брати з собою або щось типу дощовиків або речі з довгими рукавами... До Черкаси ми доїхали без пригод і вже в Черкасах біля лікарні я спіймав ще однин прокол - вирішили не клеїти камеру а просто накачати та спирнтувати в сторону дому.

Висновок: поїздка цікава, хоча і не зробили всього запланованого, але дуже втомлює перепад температур. І ще в таку погоду варто пити багато води...

Детальніші фото тут

PS. Окрему тему для звіту поїздки в Переяслав сторювати не буду бо це більше було тренування - але з цікавого: застали змагання "Half Iron man"  покуштували халявної полуниці. Фото тут.

tatarinus
Велоперец

ЛуАЗ-969М

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 17 Июня 2015, 19:58:43 »

При тій кількості часу подивились доволі багато.
Перед Лисянкою проїхали старе селище Медвин з великою та цікавою історією - туди варто організувати окрему екскурсію

http://medvin.ucoz.ua/publ/presa_pishe/welcome_do_medvina/3-1-0-11

-А ти хотів би до цариці на службу?
-Не хочу служби, я хочу шаблю і коня.
saab
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #2 : 17 Июня 2015, 22:38:29 »

Щодо Преяслова

"Словянська Хвиля 2015"

Хорошо написано в [urlhttp://multisport.kh.ua/news/560--kharkiv-man.html]multisport.kh.ua[/url]

Перекус Іванича

Віталька, тренуйся... якісь у них результати слабі.

UR1CB*, вставка відео http://www.youtube.com/v/
Страниц: [1]   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!