Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51454 Сообщений в 4466 Тем- от 1622 Пользователей - Последний пользователь: Bubuskin5555

07 Декабря 2019, 01:30:32
Форум черкасских велобайкеровВелопоездки и велопутешествияВелопутешествияОтчеты и результаты (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)Харків Велодень 2015
Страниц: [1]   Вниз
Печать
Автор Тема: Харків Велодень 2015  (Прочитано 1743 раз)
philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« : 27 Мая 2015, 18:36:31 »

В минулий четверг tatarinus запропонував мені "невеличку" подорож на велодень який проходить в Харкові. Особливістю подорожі було те що планувалось добиратись до Харкова своїми силами... та подивитись на масштабне дійство в якому прийме участь  біля 5 тис велосипедистів.

Прикинувши маршрут, погоду, напрямок та силу вітру, я погодився  Велобайкер

День 1

Трек:

Виїхали в суботу 23/05 о третій ранку - спочатку було прохолодно а десь о шостій взагалі холодно! Крім холоду проблемою було те що всі заклади де можна було попити каву або чаю були зачинені - тож крутили та грілись з коротенькими зупинками перед Чигирином та Світловодськом. На цьому етапі подорожі запямятались краєвиди за Чигирином на Тясмин, який майже весь був покритий туманом а також легенький зустрічний вітерець. Світловодський рельєф пройшовся без надзусиль доволі швидко і без особливих проблем тому вирішили стати поснідати аж в Кременчуці.

Відмічу що найгірші ділянки по покриттю були в самому Світловодску та до початку Полтавської області - ямка на ямці - живих місць майже немає...

За 200 м від Кременчука я зловив перший прокол на гладенькому асфальті. Швиденько заклеївшись та трошки відпочивши ми ще на одну годинку відклали наш сніданок та відпочинок. Проїзжаючи Кременчук прокатайтесь по Круківському мосту, дуже мальовничо та високо. Після того як ми швидко проїхали основну частину Кременчука по обїзній, стали на відпочинок та сніданок в селищі Щербаки. По температурі стало вже жаркувато, а від вітру закривали нас ліси.

Відпочивши та поспілкувавшись з місцевими жителями, ми поїхали в сторону Полтави. В цілому можна сказати що на цій ділянці трафіку не так багато як очікувалось, якість асфальту непогано, якщо не зважати на високу хвилястість асфальту. Зупинялись декілька разів до Полтави для того щоб охолонути та поїсти морозива. Вітер до Полтави був боковим інколи навіть попутним. Перед самою Полтавою нас очікував крутий підйомчик, який в жару просто вирубає.

В Полтаві ми було в обідній час 14-30. Тому вирішили зупинитись подовше та поїсти, так як далі нас чекала спекотна ділянка в 145 км по трасі "Київ - Харків"

Головна відповідь для Saab-a: а їли суп-харчо та закушували італійським розтанувшим шоколадом який ми по "буржуйськи їли ложками". Під час обіду до нас підійшов місцевий велосипедист розпитував "що та куди" а також жалувався на відсутність нормалних доріг в Полтаві.

Остання ділянка шляху нас чекала по міжрегіональному шляху з зустрічним вітром. Слід сказати що це дійсно дорога одна з найякісніших в нашій країні - в нашому розпорядженні була майже 2 м ділянка обочини з ідеальним асфальтом. Рельєфу тут не передбачалось аж до початку Харківської області тому тут ми нажали і їхали до м.Чутово зі швидістю 28-30 км/год. Харківська область нас відразу зустріла затяжним підйомом яких потроху видирав з нас сили.

Перед селищем Гонів Яр ми зустріли харківську велогрупу яка їхала бревет 400 км. Тут ми зупинились перепочити поспілкуватись з Харківчанами та попити чаю. Вони нас порадували що до Харкова залишилось орієнтовно 60 км та значний рельєф в 5 горок! Поки ми пили чай харківчани частинами відїзжали в дорогу. Перепочивши та набравшись сил у нас розігрався азарт добрати їх та проїхати швидко ті "круті" горки.

Дана зустріч відбулась приблизно о 19 годині тому подальша дорога була вже більш комфортною з точки зору температури а на рахунок вітру не скажу, не памятаю розігрався азарт добрати харківчан не до вітру було Подмигивающий

Догнали їх доволі швидко і бадьоро проїхали весь той обіцяний рельєф - але затяжних підйомів до Харкова нарахувалось близько десятка. Тут необхідно відмітити що на спусках ми потрошку почали замерзати.

Вперше вогні Харкова ми побачили за 20 км від міста і довго як тоді для нас здавалось и кружляли навколо нього. О 22-00 ми вїхали в місто.

Без проблем знайшовши вокзал, ми вирушили шукати місце ночівлі. Наші блукання містом продовжувались десь 2 годинки, протягом яких ми і по проспектах катались і по безлюдному базарчки і по місточку через озеро та через безлюдний парк. Одним словом тут не описати просто напишу так: місто велике, нічне місто дуже красиве - сподобалось! За 200 м від хостелу я спіймав другий прокол, який вже заклеїв зранку. В хостелі ми були одні в номері. Хотілось би відмітити непогану якість та так би мовити сервіс закладу.

Підсумки першого дня: проїхали 386 км за 15год 45хв з набором висоти 1,9км. Середня швидкість до Харкова склала 25,5 км/год.

Норматив для бревета в 400 км думаю виконали б без проблем Подмигивающий

День 2

Трек

Заклеївши камеру, поснідавши ми вирушили в центр міста. Коротку дорогу нам допоміг знайти місцевий велосипедист. Якось швидко на площі ми розїхались - подякувати просто не встигли. Велика дяка за приділений час!

Що представляє собою велодень 2015 в Харкові:

1. Площа свободи заповнена великою кількістю велосипедистів та організаторів.
2. Організація рухомого велосипеда - встановлення рекорда України.
3. Велопарад по місту.
4. Конкурси на площі свободи.

Такої кількості велосипедистів я не бачів навіть в Одесі на 100-тці, просто нескінечена колона велосипедистів.

Встановили рекорд України по рухомій вело-фігурі з велосипедистів - 3700 учасників.

Покрутившись по місту, пообідавши, поїхали в парк Горького відпочити. Там поспілкувались з жителями вирушили на вокзал. Відмічу доброзичливість харківської велоспільноти.

Дорога додому була довгою майже 7-м годин. Які ми компенсували швидкою ділянкою зі Сміли до Черкас.

Зупинившись на літаку ми попили гаряченького проаналізували веловікенд та розїхались. Останній прокол я отримав на виїзді з круга. Неспішно заклеївшись через 30 хв я вже був вдома.

Підсумок: велоподорож була цікавою та різноманітною, думаю вона вдалась на всі 100%

Розширений фотоальбом
« Последнее редактирование: 27 Мая 2015, 18:39:42 от philka_ua » Записан

Pavka
Великий и страшный
Модератор
Веломонстр

Позер с напыщенным велом, меряюсь пиписьками.

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 27 Мая 2015, 19:20:30 »

Круто, сделали себе двойной велодень...

Лучше быть старым пердуном чем молодым дрыстуном!  ©velokiev

Двойной атэц-героин...
tatarinus
Велоперец

ЛуАЗ-969М

Просмотр профиля
« Ответ #2 : 27 Мая 2015, 20:51:16 »

Круто, сделали себе двойной велодень...
Як і минулого року, тільки тепер поіхали далі.

-А ти хотів би до цариці на службу?
-Не хочу служби, я хочу шаблю і коня.
saab
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #3 : 27 Мая 2015, 21:39:11 »

Ви перемогли в номінації "Металічні сідниці"!

Страва - https://www.strava.com/activities/311173115

UR1CB*, вставка відео http://www.youtube.com/v/
philka_ua
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #4 : 27 Мая 2015, 23:38:44 »

Cергію з сідницями у нас все добре не заздрь! ми тобі пропонували ж Подмигивающий

Scarab
Веломонстр

Pride Rocx Tour

Просмотр профиля
« Ответ #5 : 27 Мая 2015, 23:59:33 »

063 - две четверки - пять пятёрок
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #6 : 28 Мая 2015, 08:43:00 »

круті перці, нема слів)

dr0n
Член Совета
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #7 : 28 Мая 2015, 08:45:54 »

А тут є смайлік "целюсть впавша на підлогу"? )
Круті!

0975422642
Topman
Велоперец

096восемь168241

Просмотр профиля
« Ответ #8 : 28 Мая 2015, 09:08:24 »

Спортсмени Крутой однозначно. Я шокований.
hooll
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #9 : 28 Мая 2015, 11:19:20 »

... ветер в голове попутным не бывает...
Тигра
Велобайкер

Просмотр профиля
« Ответ #10 : 31 Мая 2015, 12:39:17 »

Молодцы) В парке Горького надо было полетать на катапульте Подмигивающий Пару минут адреналина, а впечатлений на всю жизнь Шокирован
Gremlin
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #11 : 02 Июня 2015, 11:38:35 »

А тут є смайлік "целюсть впавша на підлогу"? )
Круті!
А есть смайл, уронить челюсть, поднять и снова уронить?
Все Андрюха,нам с тобой пора сидеть у подъезда, семки лускать и ругать молодежь.

Sapienti sat
said48
Велобайкер

Стреляли...

Просмотр профиля
« Ответ #12 : 02 Июня 2015, 19:12:56 »

мда.... лоси они и в харькове ЛОСИ Улыбка
молодцы, рад за Вас:)
Страниц: [1]   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!