Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51428 Сообщений в 4458 Тем- от 1615 Пользователей - Последний пользователь: byshynA

24 Июля 2019, 05:20:21
Форум черкасских велобайкеровВелопоездки и велопутешествияВелопутешествияОтчеты и результаты (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)"Холодний яр - Холодний край" або марафончик пєпєлаца з малим моторчиком.
Страниц: [1]   Вниз
Печать
Автор Тема: "Холодний яр - Холодний край" або марафончик пєпєлаца з малим моторчиком.  (Прочитано 1976 раз)
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« : 12 Октября 2014, 23:58:03 »

Давно збирались ми нашою трійцею гайнути кудись помандрувати. Найбільше страждала Сашка, вона завше дивилась заздрісно як я повертаюсь додому втомлений та задоволений з чергової мандрівки, ну а я в свою чергу почував себе прокачаним егоїстом n-lvl, "який тільки про себе і думає". Тому після чергової розмови, про те, "скільки вже так можна" було вирішено відкинути варіант "лишити малого на прєдков" і придумать спосіб брати з собою нашого "креатора всілєннай" (він чогось упевнений, що то його рук справа). Потім гуглєніє, душеніє жаби і покупка пєпєлаца з моторчиком(моторчик не входить в комплект).

Анонсована поїздка в ХЯ здалася мені заманчівою для того, щоб спробувати наш новий формат сімейного дозвілля, бо я тільки но був тиждень назад  в тих краях і передчував, що всім сподобається, тому подражнився перед Сашкою, що "ми поїдем самі, а ти будеш сидіти на роботі і заздрити" - це спрацювало(а як же ж, перший раз завжди спрацьовує) на роботу було забито і вирішено приєднатись до чесної компанії з velo.ck.ua.

12.10.14 Ранок біля "Екватору", набридливий охоронець повідомив нам, що біля об'єкту знаходитись не мона і "давайте ви там десь постоїте біля паркану". 

Був проігнорований. Рушили. Найбільше я переживав, що не зможу тримати темп з візочком, тому зразу попередив, що можемо відколотись, та і Сашка планувала відколотись на першому скачку в сторону Кам'янки(наївна). По рівному їхалось нічогенько, тому прийшла упевненість, що будемо їхати і далі одним живим організмом.

А ось наш поводир Alex мав намір повернутись додому до 18.00, я не став його розчаровувати Подмигивающий
   Їдемо, роздумую собі, що напише Арсен в мемуарах про свого татка, який возив його по ямках та пилюці без амортизації, як мішок з картоплею, заспокоюю себе, що минеться і в спогадах залишиться тільки "…юююхууу тато, як круто, ми летим униз, як ракєта!!! …а коли знову вниз?"
   Хутори-Бузуків-Малий бузуків, заїзджаємо на кар'єрчик, кльово - сонце заливає величезну яму, тихо, бо ніхто не шевелиться і не риє.

Фоткаємось. Їдем далі. Асфальту досить, тепер ми настаящі кантріли і жрем пилюку як положено. Арсен повідомляє, що на смак курява не дуже, а я вмовляю з тим змиритись, бо ж там такі красоти!!!
   Голов' ятине - Гуляйгородок краса, справа схил, зліва діл Тясмину. Після Гуляйгородка грунтівочка наближується до русла Тясмину і починаються нєпонятки. Якщо хто хоче уявить - закрийте очі і подумайте про великих кротів (10?), які переривають стежку, а потім це все заростає густою травою та реп'яхами. Оце такого там біля 2 км. Хтось заспокоює себе, що так харашо теж, бо можна вдосконалювати техніку, а хтось падає разок, нічого. Сашка під наглядом saab'а десь повзе позаду і я уявляю, як вона тихенько про себе гне триповерхові. Фуух, вибираємось в Чубівку, релакс і роздягання - тепло!

Чубівка - Лубенці, починається рель'єф і я згадую про переконливість mgh і патєю. Але ж скоро "холодний край", правда тато? Там гарно? -Там просто неймовірно!
   Полем в'їзджаємо в величний ліс, дорога в'ється в рівчачку, густо засипано листям та гілками, Alex шукає мітки made by Pavka, а ось вони - висять на гілках, та дорога і так впевнено веде нас вгору, мені стає важко - спішуюсь. Арсенчик здивовано питає, а шо так повільно? Хм-хм, там де я легко залітав тиждень тому, тепер є час помилуватись красою осіннього Холодноярського лісу.

Тут і справді неймовірно, хочеться зависнути на довше, але треба наздоганяти час… Фуррр летимо униз, позаду мене верещить задоволене порося. Ще підйомчик, аж ось наші лосята на перекурі, а Арсенчик вимагає у Alex чесно зароблені льодяники!
   Доїзджаємо до пам'ятнику холодноярським партизанам, фотки, Арсен позує тільки за обіцяний півник, що я клянусь йому купити біля Мотронина. Ну шо ж - "товарно-грошові".

По конях, докочуємося до монастиря - чай, булки, "пєтушкі". Спускаємося до озера, в якому за легендою козаки освячували свою зброю, тут столики, за ними випивають-їдять.

Ну і нам смачного. Alex від нудьги(хе-хе) спускається до лісництва і назад, бо перекус не лізе. З напханим пузом рушаємо далі.
    Далі дорогою на нас чекав мальовничий яблуневий сад на схилах біля джерела живун, що в "Атаманському парку". Вирішили, так як не їдем до Дуба, їхати вниз трасою і далі навпростець до джерела. Мальовничими стежками доїзджаємо до саду і падаєм як і яблука до долу.

Скоро 16.00, Alex вмикає режим спорт і лишає нас на вірного Saab'a, ну а ми чарівною доріжкою долітаємо до джерела, де бл..ть знову незмінно п'ють-їдять і смажать шашель. Ги-ги - "ой пасматрітє какоє чюдо, ребьонок на прицепе" вєщає дама з рожевими від градусів частинами обличчя. Я вже змирився, звичайно, що у нас де не місце з зірочкою на карті - сидять "п'ють-закусюють", але ж як бісить. Менше з тим, бродимо, набираємо водички, Арсен вимагає знайти рогача для рогатки - пішли шукать…

Цигєль-цигєль, рібята, хтось хотів до дому по світлому? Залазимо в кабіни без особливого ентузіазму і виїзджаємо на трасу. На виїзді з лісу Saab згадує слово геокешинг і починає колупцяти землю під стовпом дорожнього знаку.  Фігушкі. Next time.
   О! Вмикається норм передача, їдем 30-35 до Медведівки - позаду мене вмикається мотиватор і пищить від радості. Поворот, спуск, кричу хлопакам попереду  - "на Зам'ятинцю"!! Вони покірно повертають з гладенького асфальту на гравійну просілку. Через два кілометри жваво обговорюємо якого … не поїхали на  чигиринську. Я виправдовуюсь, що я з малим не хочу ризикувати їхати хайвеєм і вабщє я не люблю ту крупногравійну дорогу в пекло, тобто в Черкаси. А насправді… я просто давно хотів повернутись селами з Холодного яру Улыбка Їдемо далі, Saab замріявся і пропустив поворот на дачі, ну і добре, каже Saab і ми вливаємось в наш вранішній трек і згодом виходимо з нього в Чубівці і повертаємо в Думанці. Тут же нас чекає магазин та чай з цукерками!!! Ну ви вкурсі хто чекав цього більше за всіх. Мимохідь дивлюсь на свою дружину і бачу, що бобік трошечки мертвий. Молюсь на чарівну силу перепочинку, какао боби і її величність кока-колу. Тут же біля сільмагу йде процес будівництва дитячого майданчику, ми з моїм моторчиком перевіряємо на міцність гойдалку - тест пройшла - хароша! 

Тим часом бачимо як сонце починає торкатись схилів за тясмином. Вперед на Нечаївку, знову пристойний(місцями) асфальт і можна розігнати паравоз. Так доїзджаємо до старої дерев'яної церкви, яку  збудовано без жодного цвяху. Saab повертає до воріт церкви і тут же алармує - далі ні кроку - міни, тобто кавунці. Я здивовано розглядаю азовську нечисть, що подіставали наші райдери зі своїх коліс. Одне колесо тихенько шепоче - тссс, тому вирішуємо не гаяти часу і валимо на всі гроші в бік Вергунів. Там уже всі опиняємось в обіймах пітьми і стаємо зграєю світлячків, розважаємо мешканців села, що гуртуються біля своїх хаток і спостерігають як пробігають повз них машини, мопєди і велопаравози.

Асфальт шонада, наші нечисленні вєлошосери в курсі. З криком ура доїзджаємо до хімічного раю, фотографуємо "Азот", поки він в далині.

Вже ближче до монстру, на в'їзді в місто відчуваємо як з нього тікає ККД і гріє наші охолоджені тушки. Ще трошки - всім гуд бай… повертаємо з залишками пелотону на Пастерівську, і тут коли стихає шум проспекту, я чую як цокотять зуби у мого заднього приводу, йопта. Накидаю жилетку, наказую часто крутити кардан і мчу додому, де нас чекає гарячий душ та високовуглеводна вечеря.
   В сухому залишку - 115 км пробігу, 6:40 годин в дорозі і 11:20 сукупний час подорожі.

freerider
Велочайник
**

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 13 Октября 2014, 09:23:53 »

класно описано..і фотки якісні, передають атмосферу! підскажи де знаходиться отой кар'єр, на фоні якого ви фотографувались
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #2 : 13 Октября 2014, 10:34:45 »

кар'єрчик  тут
а фотки, як то кажуть - шо є, самий сік не сфотографовано.  Улыбка Малопридатна дзеркальна камера вагою в 1 кг як записна книжка для подорожей.
« Последнее редактирование: 13 Октября 2014, 10:42:07 от tim-tom » Записан

Pavka
Великий и страшный
Модератор
Веломонстр

Позер с напыщенным велом, меряюсь пиписьками.

Просмотр профиля
« Ответ #3 : 13 Октября 2014, 11:19:21 »

Прицеп просто класс, мне б такой на 2 пассажира Подмигивающий

Заднее колесо дышло не цепляет? А то что-то маловато зазора будет при переезде всяких бугорков Улыбка
« Последнее редактирование: 13 Октября 2014, 11:26:37 от Pavka » Записан

Лучше быть старым пердуном чем молодым дрыстуном!  ©velokiev

Двойной атэц-героин...
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #4 : 13 Октября 2014, 11:44:28 »

Прицеп просто класс, мне б такой на 2 пассажира Подмигивающий

Заднее колесо дышло не цепляет? А то что-то маловато зазора будет при переезде всяких бугорков Улыбка
есть и на два кресла, но надо лошадиное здоровье, чтобы с выводком вверх на таком сетапе ехать) по ровняку думаю ниче
 По зазору. При съезде с высоких бортов бывает. Было пару раз в парке. В этой поездке ни разу не столкнулся с этим. Варика два - либо подогнуть правильно под 29 колеса трубу либо проставить под втуль проставочку (так проще, но при этом немного пострадает курсовая устойчивость) А еще можно приноровиться и при соскакиваниях чуть подруливать, чтобы под углом расходиться с дышлом.

Pavka
Великий и страшный
Модератор
Веломонстр

Позер с напыщенным велом, меряюсь пиписьками.

Просмотр профиля
« Ответ #5 : 13 Октября 2014, 12:08:30 »

При сегодняшнем курсе бакса - нуеговпень  Веселый

Ну а дышло видимо на 26 было задумано...

Лучше быть старым пердуном чем молодым дрыстуном!  ©velokiev

Двойной атэц-героин...
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #6 : 13 Октября 2014, 12:18:21 »

При сегодняшнем курсе бакса - нуеговпень  Веселый

Ну а дышло видимо на 26 было задумано...
Хз, не напрягает особо. Ну и не знаю как задумано было но в промо были и 26 и 29, я тогда еще приглядывался, шито в 29 все плотнее, но на практике оказалось вроде в рамках приличия. Я на своем заводе могу и подогнуть на вальцах трубочку, но думаю, что это лишнее.

Gremlin
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #7 : 14 Октября 2014, 09:25:55 »

А сколько эта вся штука весит? Отчет отличный!!! Оце тільки дочитав, 115 км з візочком це суворо.
« Последнее редактирование: 14 Октября 2014, 09:27:46 от Gremlin » Записан

Sapienti sat
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #8 : 14 Октября 2014, 10:03:28 »

Сама штука біля 12 кг, малий десь біля 19.

dr0n
Член Совета
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #9 : 14 Октября 2014, 16:44:26 »

Чудовий звіт! Прочитав з насолодженням, пригадуючі власні покотенькі тими шляхами.

0975422642
Pigled
Веломонстр

Стахановец

Просмотр профиля
« Ответ #10 : 14 Октября 2014, 21:01:15 »

Чудесные фотки, классный отчет! Жаль, не получилось присоединиться к велокомпании... Надеюсь наверстаю!

Велосипед падает без движения вперед. Не изобретайте его - просто купите и катайтесь
Страниц: [1]   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!