Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51021 Сообщений в 4394 Тем- от 1570 Пользователей - Последний пользователь: MInych

20 Июля 2018, 19:18:56
Форум черкасских велобайкеровВелогаражВеломастерскаяОбслуживание (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)Варка цепи в парафине
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 14   Вниз
Печать
Автор Тема: Варка цепи в парафине  (Прочитано 22582 раз)
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #15 : 10 Марта 2016, 23:43:41 »

Ед, це мабуть смішно, але нє)
http://www.lillylube.com/uploads/Link_to_Velo_Article.pdf
Лаба підтверджує два моменти
- низькі втрати на тертя при змащуванні парафіном і воскоподібними змазками
- і більший час роботи між проваркою.
Я би теж сумнівався якби не 100 сторінок треду про цей клятий парафін)
Тут питали що робити в дорозі. Все просто. Розчинити в бензині твердий парафін і капати, якщо засвистить.

ВаНдАлЬкА
Веломонстр

Велобыдло

Просмотр профиля WWW
« Ответ #16 : 11 Марта 2016, 03:40:43 »

Не варил и варить не собираюсь )) Цепь новая после установки сразу не гримит. Смазываясь вовремя так можно и не знать, что есть цепь... А эти ваши эксперименты про варку - лучше в сауне себя пропарить - толку больше ))

tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #17 : 11 Марта 2016, 11:44:53 »

Не варил и варить не собираюсь )) Цепь новая после установки сразу не гримит. Смазываясь вовремя так можно и не знать, что есть цепь... А эти ваши эксперименты про варку - лучше в сауне себя пропарить - толку больше ))
так в тому то і справи, що це не експерименти це вже практика, причому з базою дослідів, що доводять ефективність. У мене ланцюги ходять до витягування (120,6) дуже мало(місяця два в активні сезони)  при звичайному змащуванні, а якщо змащувати за системою - протер тряпкою і прокапав, то не більше місяця-півтора. Декілька разів забивав, довелося замінювати чейнрінги основні. Ланцюг розхідний матеріал, але якщо їздити активно то це кожні два місяця(або і частіше) від 500 грн, якщо купувати тут. Ну або 350, якщо у німців. А тут можна відтягнути як мінімум ще на місяць-два. Вай нот. Я вчора промив бензином з цепемийкою -5-8 хв., підсохло - 10 хв., змастив-витер ще 5 хв. 20-25 хв в сумі, брудні руки сморід. Це ще при тому, що змащуюю я дуже трохи. Кинути в каструлю і зварити - 15 хв плюс встановити назад 2-3 хв. Один хєр. Зате - більші пробіги на одному змащуванні, менше зношування ланцюга, чисті ролики і касета. Дуже актуально, коли велосипед висить вдома на стіні. Коли осипається підсохле мастило з піском на підлогу. дуже боляче отримувати піздюліни за чорні цятки на шкарпетках. А сауна і так щосереди)

Sten
Велотормоз
*

Просмотр профиля
« Ответ #18 : 11 Марта 2016, 12:49:06 »

Не хочется повторятся.На ХТ сотни страниц написали, о дешевизне метода и увеличении пробега цепи при проварке (хотя реально цепь не вариться а просто опускается в расплавленный парафин температура плавления которого 60 градусов). Даже Котовский признал прогрессивность метОды.
Мне так и быстрее и удобнее и экономнее и чище. Хотите смазывать веретенкой, трансмиссионкой, спеццепемаслом - пожалуйста.
Разница в том, что против парафина тот его не пробовал. А за те кто пробовал и масло и парафин и видят разницу.
G-SHOCK
Велоперец

Zello рация.Канал Вело-Черкассы ДОЛУЧАЙТЕСЬ

Просмотр профиля
« Ответ #19 : 11 Марта 2016, 13:00:35 »

Беру свої слова назад.Вже рік їжжу чисто на парафіні.Ефект дуже подобається.
Головне що вистачає його на 150-200 км желєзно і цеп з кассетою чистесенькі.

ЩО РОБИТИ В РАЗІ ДТП
МОТОХЕЛП — cлужба допомоги двоколісним
Працює по всій Україні. Тел.: 097 9009990
G-SHOCK
Велоперец

Просмотр профиля
« Ответ #20 : 11 Марта 2016, 13:07:27 »

Причому коли не було парафіну а їхать тре було на ірдинь срочно.
Варив в крашених зелених свічках і норм.
Для мене це реально панацея.
Взимку в -23 все було ок.Цеп "раком" не ставала.Короче взагалі забув про різні мазі і т.д
« Последнее редактирование: 11 Марта 2016, 13:10:56 от G-SHOCK » Записан

ЩО РОБИТИ В РАЗІ ДТП
Veloman
Велобайкер

Просмотр профиля
« Ответ #21 : 11 Марта 2016, 13:43:29 »

Хочу поделиться и своим опытом обслуживания цепи - важнейшего "органа" велосипеда.
Он, опыт из прошлого века, потому очень разнится от того, что пишете вы.
Считаю что не смазка определяет долговечность цепи, а её чистота. На наших пыльных,
грязных, ужасных дорогах только регулярное мытьё решит эту проблему.
То что делаю я, многие посчитают безумием. Но у меня пробег исчисляется в тысячах км.
а не в сотнях, и это меня устраивает.
  Цепь регулярно  мою в соляре и смазываю очищенным машинным маслом.
Раньше использовал для этого самодельную приспособу, с прошлой осени - цепомойку.
Каковы результаты:  Z-ка 92-я прошла 8000. Z51 ходят меньше - 4-6 тысяч.
Очень важно после смазки вытереть несколько раз цепь в процессе езды.

Велосипед - это образ жизни!
2014 - 12720;  2015 - 5680;  2016 - 13600;  2017 - 280.
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #22 : 11 Марта 2016, 15:15:01 »

...
Считаю что не смазка определяет долговечность цепи, а её чистота. На наших пыльных,
грязных, ужасных дорогах только регулярное мытьё решит эту проблему.
То что делаю я, многие посчитают безумием. Но у меня пробег исчисляется в тысячах км.
самый распространненый способ смазывания - промывка и прокапываение маслом, с последующей протиркой. Все так и делают
А парафин, как раз, как вы правильно заметили, обеспечивает чистоту внутри и снаружи цепи на протяжении всего времени между проливкой, т.к. плохо транспортирует пыль и песок внутрь звена.
По поводу пробега, верю. Но пробег зависит и от стиля езды и от частоты  силового педаллирования, езды в гору по грунтам с запыленной цепью, а также и от того что вы считаете изношенной цепью. Я катаю(стараюсь) до того состояния пока штанген на промытой цепи не словит 120,6, иначе новая цепь при обределенной мощности педелирования начинает стрелять. Вы, вероятно, укатываете 2-3 цепи по кругу вместе с системой и кассетой. Это тоже подход, но не для всех. Как не крути, а со временем начинаются проскоки если катать агрессивно. Тут недавно видео было "Трясця". Так вот на МТБ, в различных условиях езды (как асфальт, так и холмы ХЯ и мошногорья с песками) таким образом (укатывание всей трансмиссии) было пройдено чуть больше 5 т. км.
« Последнее редактирование: 11 Марта 2016, 15:16:56 от tim-tom » Записан

tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #23 : 11 Марта 2016, 15:21:53 »

Беру свої слова назад.Вже рік їжжу чисто на парафіні.Ефект дуже подобається.
Головне що вистачає його на 150-200 км желєзно і цеп з кассетою чистесенькі.

таки попався в сєкту) Я купив теж брусочок, зберу на новій рамі все і спробую як воно.

G-SHOCK
Велоперец

Просмотр профиля
« Ответ #24 : 11 Марта 2016, 15:32:04 »

Коли я казав,що цепка вистачає на 150-200км,я мав на увазі без повторної змазки.
А сам цеп таж кмц пройла вже мінімум тисяч 10.причому цепки я не міняю.Тупо катаю на одному.Звісно йому вже у утіль пора но ще їздить буде

ЩО РОБИТИ В РАЗІ ДТП
MaZiLo
Велоперец

Просмотр профиля
« Ответ #25 : 11 Марта 2016, 15:48:45 »

tim-tom я бачив відео, де ви "трішки" замазались коли їздили на ХЯ. Як же при таких умовах себе поведе ланцюг на парафіні?) Тут вище хтось писав, що при волозі ланцюг починає "гарчать", думаю ефект "абразиву" буде аналогічний зі звичайним мастилом)

Cannondale trail 6 (white)
 facebook/strava
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #26 : 11 Марта 2016, 16:01:11 »

tim-tom я бачив відео, де ви "трішки" замазались коли їздили на ХЯ. Як же при таких умовах себе поведе ланцюг на парафіні?) Тут вище хтось писав, що при волозі ланцюг починає "гарчать", думаю ефект "абразиву" буде аналогічний зі звичайним мастилом)

я думаю, цього літа в нас буде шанс перевірити це Улыбка Чисто "умозрительно" можна припустити, що пропарафінений ланцюг менше пропустить в себе щільного бруду типу "багнюка". Логічно наче ж, бо б-яке рідке мастило просто всмоктує і протягує абразив туди "куди треба".  Вода і дощ для парафіна, наскільки я зрозумів, найбільші вороги, він вимивається, хоча я не знаю, що не вимиваєтсья, пробував надцять різних мастил - по калюжах всі ходять недовго, не думаю, що парафін чимось гірший тут.
Але це все болтологія з мого боку. Як тільки натестуюсь - відпишу.

MaZiLo
Велоперец

Просмотр профиля
« Ответ #27 : 11 Марта 2016, 16:12:47 »

Ото ж, вода головний ворог.... а грязюка - волога. Ну тоді ждемо результатів, навряд чи перейду на цю технологію (немає можливості варить та й лінь), але все ж таки цікаво) Кста, я теж перепробував різні мастила, зупинився на недорогому iceToolz (є ще німецька "олія", тут, на форумі, разом купляли велику банку, але то краще для сухого), ніби не сильно змивається дощем, але я за минулий сезон всього декілька раз попав під дощ.

Cannondale trail 6 (white)
 facebook/strava
tim-tom
Веломонстр

Просмотр профиля WWW
« Ответ #28 : 11 Марта 2016, 16:25:26 »

Я тою німецькою(Rohloff) досі мащу.

G-SHOCK
Велоперец

Просмотр профиля
« Ответ #29 : 11 Марта 2016, 16:41:27 »

Якшо під конкретний дощ попасти,то тре заново варить.
З колеса всеодно летить пісок з водою і вишкрібає парафін.

ЩО РОБИТИ В РАЗІ ДТП
Страниц: 1 [2] 3 4 ... 14   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!