Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти

Расширенный поиск

51455 Сообщений в 4466 Тем- от 1623 Пользователей - Последний пользователь: Jakobsen

22 Января 2020, 15:06:22
Форум черкасских велобайкеровВелопоездки и велопутешествияВелопутешествия (Модераторы: Billy, Pavka, Edwardpo)Як порадите доїхати з велом до Вінниці?
Страниц: [1]   Вниз
Печать
Автор Тема: Як порадите доїхати з велом до Вінниці?  (Прочитано 3049 раз)
IlyaPorublyov
Гость
« : 19 Июля 2008, 16:16:11 »

Власне, subj...

Мене запрошують на один дуже цікавий (особисто для мене, пов'язаний зі шкільними олімпіадами з інформатики) захід, що проходитиме у передмісті Вінниці з 03.08.2008 по (орієнтовно) 20.08.2008; там буде можливість тримати вел, і я хотів би взяти його з собою. Чи не може хтось порадити, як краще реалізувати ці наміри?

Я пам'ятаю, що ви їздите у походи, добираючись до Криму поїздом; але тоді чи можна саме про момент перевезення поїздом детальніше? бо крім того, що ви успішно їздите, згадуються також повідомлення про те, як у потяг тупо не пускали (скажімо, як hypercub не зміг потрапити на наш велодень)...

В довідковій автовокзалу, де я спробував спитати про вартість такої послуги, дали відповідь "ми возимо пасажирів, а не багаж" (цікаво, на холєру тоді в міжміських автобусах оті нижні бокові люки?!?!?!?!?)

Коротше, хто що може запропонувати? Тільки пліз не треба пропонувати явно дорогі варіанти. Щоб їхати без вела, мені відомий спосіб за 50грн в ОБИДВА боки; якщо з велом буде обходитися помітно більше 150грн (в обидва боки), мабуть доведеться лишати вел удома...

Ну, і може в когось є пропозиції конкретно щодо маршруту на Вінницю? Варіанти, коли треба проїхати своїм ходом до 70км підряд, розглядаються; більше -- ні (але число 70км дуже приблизне).
КТМ
Член Совета
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #1 : 19 Июля 2008, 16:57:55 »

15.5. Кожний пасажир має право перевозити безплатно при собі понад установлену норму ручної поклажі кімнатних птахів у клітках (не більше однієї клітки), портфель, дипломат або дамську сумку, лижі та палиці до них, вудочки, фотоапарат, відеокамеру та інші дрібні речі.
     Дозволяється перевозити при собі за рахунок норми ручної поклажі пасажира дитячі коляски, велосипеди в розібраному та впакованому стані (не більше одного) та інші речі, які за своїми розмірами можуть бути розташовані у вагоні на місцях, призначених для ручної поклажі.
     Пасажири з обмеженими фізичними можливостями мають право перевозити безкоштовно при собі понад встановлену норму ручної поклажі засоби переміщення (інвалідні коляски та ін.).
Знімаєш переднє колесо, привязуєш збоку до рами, викручуєш одну (краще дві ) педалі, упаковуєш вел в чохол (простіше кажучи замотуєш в якусь тканину, поліетилен..)., так щоб він не замазував і не пошкодив потяг і закидаєш його на верхню полку, в такму разі проїзд твого вела буде безкоштовним. Майже ні разу ніхто не намагався витурити із вагона з велом, але на всяк випадок можеш взяти із собою

"ПРАВИЛА
перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу
та пошти залізничним транспортом України"
 щодо Гіперкуба : то він намагався всунутися в пасаж. потяг з нерозібраним велом.

*0636201859
..а ночью не сомкнуть мне глаз - мой байк несется как пегас лесными тропами, сквозь рощи и поля, за поворотом поворот...
dr0n
Член Совета
Веломонстр

Просмотр профиля
« Ответ #2 : 19 Июля 2008, 17:46:01 »

То что написал КТМ все верно, но это касается пасажирских поездов. В случае с дизелями/электричками просто покупается в билетной кассе багажная квитанция и все. В дизелях велосипед паковать не нужно, обычно в первом и в последнем вагоне дизеля имеются специальные места для велосипедов.

0975422642
Страниц: [1]   Вверх
Печать
Перейти в:  

Подпишитесь на RSS-ленту!