Форум черкасских велобайкеров

Велопоездки и велопутешествия => Отчеты и результаты => Тема начата: saab от 08 Апреля 2014, 23:08:41Название: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 08 Апреля 2014, 23:08:41
Донецк
Донбас-Арена
(http://io.ua/27722136n.jpg)Аеропорт
(http://io.ua/27722133i.jpg) (http://io.ua/27722133p)

(http://io.ua/27722153n.jpg)


Ларнака аеропорт

(http://io.ua/27722731n.jpg)

Зiбрали. Все цiле, 1 банка тушонки погнута.

(http://io.ua/27723062n.jpg) (http://io.ua/27723062p)

1 день на Кіпрі. Пройшли реєстрацію десь о 3.55-4.15. Про велосипеди не питали, перед нами пройшли 2 вело. На негабариті мене служба АБ попросили показати балон, а там жах, прийлося віддати, заберу по прильоту. Виявляється не можна бензинові балони провозити в Донецьку. Вилетіли о 5, командир сказав що летим через Одесу :)...
В Ларнакі сіли о 7.32, за бортом +15,але було тепліше. Вели викотили на тележкі негабаритом. Збирали прям там разом ще з одним велосипедистом. Як виходили з аеропорту то нас не провіряли, тому вся тушонка і сало пролетіло.
Неспіша виііхали і поііхали до Ларнаки... і тут ми зрозуміли, а рух то лівостороній, це вам не в нас. Дороги ідельні!!!
Покатали по Ларнакі чи поблукали і на море купатися... море тепле, +17С.
Далі умчали в сторону Ліфкосіі - Нікосііі по автобану. На автобані поліція провела з мигалками як кортеж на другорядну дорогу в сторону стоянки. Перша ночівля в Кіпрі, холодно. На вечерю молоко з ковбасою, сиром та хлібом.
Проїхали 63 км.
Поломок: 1 прокол.

2 день. Ранок почався з 9.30 походом в магазин за новим балоеом газу (3.75є). Виііхали в Нікосію, ііхати не просто, машин багато а от пішоходів немає. По центру Нікосіі покатали хорошо, звідти напмсали кілька слів і фото. Клубника по 1.75є за 1 кг.

(http://io.ua/27731092n.jpg)
 Відпочиваєм біля башти з якоіі видно всю Нікосію і навіть більше, на 11 пов музей та в вид на турецьку частину.

Їмо клубнику.
(http://io.ua/27731096n.jpg) (http://io.ua/27731096p)

Переїхали на турецьку частину Кіпру. Різниця дуже з грецькою частиною, це як совок, все залишилося з 70 років. Глянули цент і мечеть і назад до Європи.
На виїзді зустріли велоанглічанина Ніла, який похав із нами на стоянку. Вечеряли гречку з тушонкою... смакота і свіжозірваних апельсинів у якогось грека - кислі. Ніл, вчитель географії, катає з 2 євробаулами, харчується в кафе, а вечором булками, в більшості живе в готелях. Намет у Ніла 1100 грам. Вечором ми його пригостили укр.гречкою!..
Проїхали 26 км.

3 день, 11 квітня. Сьогодні. Прокинулися рано, о 7.30, на сніданок каша з молоком. Англієць встав рано і попив чаю двинув в Нікосію далі, а ми післЯ ситного сніданку каші та бутераси з маслом в магазин за свіжою ковбаскою та кіпрським сиром. По плаеах проїхати планували десь до гір. Видвинулися в сторону Агроса та Тродоса. Спочатку була рівнина і попутинмй вітер десь 15 км, а потім почалися гори. Дорога хоч і супер, але круто вверх, навіть дуже. На обід зїли смачну кіпріотську ковбасу та сип з маслом, а на десерт 1.6 кг свіжих апельсинів по 0.53є за 1 кг, я таких солрдких як мед не ів, вони прям танули, хоча клубника танула в роті ще краще!#.
 Зупинилмся за монастирем. Вибрали хороше місце в когось на городі. Я таки знайшов ванну молодості! Вода холодна, але згадуючи Грузію то не тепліша. Купалися всі і мабуть помолоділи на кілька років. На вечерю каша з тушонкою та бутери. На вулиці +6С, вмсота 899 м, випала роса та цвіркають цвіркуни. Хорошо.
Проїхали 45 км.

Трохи цін: вода 6х1.5 - 1.79є, сир від 5є...4 день, субота, 12.04.14.
Ранок як завжди почався із сніданку. Після неспішнгого збору кемпінга проїхали в село Палеохорі. Дуже старе селище, всі вулички висталені каміням а централні асфальтом. Деякі будинки на скіоьки старі, що мабуть ще хрестоності будували. В селищі 4 церкви і декілька музеїв, церкви із дзвонами, але в колокола бє не(молоток), а спеціальний пристрій на компютерному управлінні. Кілька фото.

(http://io.ua/27740611n.jpg)
Одна з вулиць, назву не напишу.

(http://io.ua/27740615n.jpg)
Церква музей на зх.частині селища. Здається із нових.

(http://io.ua/27740616n.jpg)
Маленькі глечики для води чи вина.

Так як по маршруту немає точних дат то вверх пішли не спіша, 17 км/год.
Блище до обіду захотілося мороженка. По дорозі я побачив цікаве приміщення, незнаю чому туди заїхав, моживо всевишні допомогли.
(http://io.ua/27740610n.jpg)
Хто вгадає що то за хатка, там все написано.

На обід в селі Куперунда купили мороженка 2 л, а на касі нам запропонували ще одну таку ж пачку. 2 за ціною 1 - 10є.  + бутилка місцевого білого вина.

(http://io.ua/27740609n.jpg)

Читємо склад та рекомендації, учим грецьку.
Навпроти стояки обіду табличка.
(http://io.ua/27740608n.jpg)
Спешил ту грузія.

І морожинко
(http://io.ua/27740607n.jpg)

Дорога пролягала далі. За одним з поворотів пігло дуже круто, 109 м висоти на 1 км дороги. Але гора все блище і блище, висоти вже йшли від 1500 м.
Доїхавши до місця стоянки - кемпінга який був закритий і без охорони, не пройдеш. Проїхали чуть на інше місце твм де кіпріоти відпочивають з євро туалетом та лавочками.
На вечерю картопля і червоне сухе вино.

За бортом +3С. Навкруги Натовські бази, навіть птички не співають. Висота 1693 м.
Поломок - 0
пробыг - 48 км.
набор висоти - десь 2000 м

День 5. (неділя)

Мабуть це була полу дньовка, виїхали тільки об 11:38.
Піднялися на гору Тродос Резорт, залишили свої баули в місцевому магазині. На гору Олімпус підіймалися своїм ходом але вже без баулів. На скелях бази Киприйців, я чомусь не помітив ні крісел, ні бугелів але ретрак стояв. От же життя взимку тут вирує.
На самій горі Олімпус розмістились підрозділи НАТО зі своїми радарами. Навкруги таблички «фотографувати заборонено», та інші подібні. Фотографувати саму базу не дуже то і хотілось, навіть поряд, згадуючи Україну. Але дочекавшись слушної хвилини, коли інші туристи дали можливість, зробили власну світлину з прапором неньки. Поки доїли морозиво (2 літри), по дорозі проскочив на великій швидкості шосер в сторону зачиненої дороги. Не вагаючись, дружньо ми поїхали за ним. Як потім з’ясувалось, це був швейцарець, яких на фоні радарів знімав на фото свій карбоновий велик. Ми теж, щоб не падати обличчям в багнюку зробили і свої світлини забороненого об’єкта (фото буде згодом). Зібралась вся наша група разом з залишками швейцарців. Перший швейцарець, на карбоновому шосері попросив своїх не робити фотографії, зважаючи на заборону табличок, той ще жук )))).
З гори Олімпус ( 1951 м.н.р.м.) видно весь острів Кіпр як на долоні. З нашої оглядової точки було добре видно турецьку частину острова – північ, захід, та трохи півдня – Лімасол. І чому там відсутній якісь крутий ресторан? Хто його знає… В своїй більшості інтуристи потрапляють до стоянки транспортом, а далі вже на своїх двох з наплічниками рухаються радіалками. Стежок дуже багато, я бачив номера: 44,46,56… Також були присутні об лаштовані стоянки для пікніка: столики, мангали, вода та навіть євро туалети. Все зроблено для людей…

Коли вже спускалися з гори Дмитро та Слава не втримались в сідлі та повилітали на повороті. Трохи здерли коліна та пошматували шкарпетки. Лиху вдачу так просто не приховаєш )))) Як би це трапилось на нашому асфальті (розуміти залишки твердого покриття), то залишили б на ньому значно більшу частину себе. А так все минулось добре. Німці, правда, були від всього чого в шоці, добре хоч швейцарці не бачили. Поки зализували бойові травми, змащували йодом, щоб не казали: - провалялись весь час на пляжі, дивились правильну картину. Всі гори покриті різнокаліберним камінням. В селах відсутні пологі схили, все зроблено терасами (великими сходинками) вимощеними камінням.
Грек, якій припаркував свій «Єті», і поклавши для надійності каміння під колеса, перед виїздом не просто прибрав та викинув каміння, а бережно поклав його собі до багажника. Інший грек спустився по стежці пустим, але його жінка принесла та поклала до багажника три каменюки. От так «кіпрійці» збирають трой матеріали та будуються на острові ))).
На спуску до Кокоса по відмінному асфальту вдалось розігнатись до 59,8 км/год, не вистачило зовсім трошки до круглого числа. Було б тепліше повітря, точно висвітилось 60 ))) А ось дорога йшла не просто рівно, а змійкою, та ще на кожному вигину полотно нахилялося в протилежному напрямку. Вся дорога добре помічена дорожньою розміткою, присутні відбійники, багато інформаційних знаків (село, монастир, дистанція), а от % підїйому/спуску відсутній. По такому шляху одне задоволення підійматись та спускатись велосипедом.
До монастиря Кікос вирішили їхати тільки до одного з водоспадів, висота 1100 м.н.р.м. Перед вечерею дехто пірнув в ванну молодості, вода дуже чиста і прозора, трохи холоднувата. Поруч плаває форель.


На сніданок – каша з салатом.
На вечерю – гречка.

Проїхали – км.
Поломок – 0.
Травми – 2.

З обіцяногоо 5 дня.
Надсекретна база ООН.

Висота над рівнем моря.
(http://io.ua/27761172n.jpg)

Вид на захід.
(http://io.ua/27761170n.jpg)

Радар та швейцарці
(http://io.ua/27761173n.jpg)

Щвейцарці доїзджаають до фінніша
(http://io.ua/27761174n.jpg)


Зараз 15:56
с. Джiлiо в сторону Полiса, висота 389 м, 21С.

(http://io.ua/27758923n.jpg)

Капає дощ.

(http://io.ua/27758924n.jpg)

Вид за вікном
Поселилися в готель Nicos & Olympia Apartment м. Поліс.
(http://io.ua/27761166n.jpg)
Готовимся до споживання мяса (3,49є) та місцевого пива.


6 день, понеділок, 14 квітня.
Ранок почався о 5 ГОДИНІ. Збори пройшли успішно на залік, 70 хвилин. В пошуках водоспада Месопоткмський потратили час хоч він був рядом з кемпінгом.  Вхід до водоспада незамітний. А сам водоспад дуже красивий і знаходиться дуже цікаво, впадає в каньйон якиий відразу повертає, тому водоспад здалеку не видно і нечутно. Приблизна висота на око 18 м. Ще, до входу водоспаду веде вело маршрут з лімасолу. В центрі села Лато-Плато полісмет порекомендував ще 1 водоспад, на який вроді просто доїхати, а доїхали не просто. А от дойти до самого водоспада прийшлося без вело, хоча до Каледоніса дойшли не всі. На  вході до водоспада сіли обідати, всі бажали смачного, ну а ми брали по 1 євро за вхід)))

Наступню метою було доїхати найкоротшим маршрутом до Пафоса.,

Про апельсини, спуски буде згодом.8 день, 16 квітня, середа.

Ранок в готелі.

фото

Вид з балкону
(http://io.ua/27763453n.jpg)

Ті самі апельсини.
(http://io.ua/27763452n.jpg)


Басейн в дворі
(http://io.ua/27763451n.jpg)
(http://io.ua/27763456n.jpg)

Апартементи №28
Вартість - 20 Євро за 2 місний номер з ванною та кухнею.
(http://io.ua/27763454n.jpg)

Спеціально для велотуристів
(http://io.ua/27763455n.jpg)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 09 Апреля 2014, 04:23:25
Конфiскували балон.
Макс, не хвилюйся.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 09 Апреля 2014, 16:06:01
Що там збір за спорт. спорядження?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 10 Апреля 2014, 16:45:58
Що там збір за спорт. спорядження?
норм.

Вчора купалися в морi.
Зараз в Нiкосii.Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Pavka от 10 Апреля 2014, 16:58:38
Заодно расскажете потом про греческий кризис...


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 11 Апреля 2014, 13:07:56
Шо ж так скупо?)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 11 Апреля 2014, 17:14:26
Конфiскували балон.
Макс, не хвилюйся.
:o  От вражі кіпрські  жидобандерівці. 22 бакси нова коштує((( Як я тепер без неї...


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Scarab от 12 Апреля 2014, 10:22:34
Шо ж так скупо?)
Краткость - сєстра таланта ))


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 13 Апреля 2014, 12:58:32
Смачного, чогось думав там тепліше.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: vrt от 13 Апреля 2014, 22:56:56
Фух..это греческий?)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: ВаНдАлЬкА от 14 Апреля 2014, 01:35:18
А я греческий не знаю - еле дочитал - вынос мозга! :o


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Samokat от 14 Апреля 2014, 02:55:44
первые строчки ужосс, но потом мозг перестроился. ААА это он за Единую Страну украинский язык с русскими буквами. :-X


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 14 Апреля 2014, 14:55:28
Норм читається, головне втягнутись)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Topman от 14 Апреля 2014, 15:24:45
Нда греческий це щось ;D.  Имхо, треба Дмитру та Славі видати покращений раціон для скорішого загоювання ран та  морального духу.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: hooll от 14 Апреля 2014, 17:48:39
Відредагував п’ятий день, щоб було приємніше читати :)Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gerakl от 14 Апреля 2014, 22:07:54
На спускы з гори Дмитро та Слава на повороты вилетыли. чуть здерли колына та порвали носки, лихы хлопцы, на нашому асфальты мабуть би пыв сраки подряпали ))
:) :) :)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 15 Апреля 2014, 23:56:34
На планшеті не було і ї та є, тому гуляйте.Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: sdv_bober от 16 Апреля 2014, 09:09:48
Hello. We write to you from hotel Nickolas & Olimpus were we stay for this night. We stay here because it was the rainy whether yesterday and we don't want make a camp. The price for two rooms is 40?, itch room have three bads, kitchen, bathroom and balcony with a view to church and sea. Also in a hotel we have a pool.
Cypr is splendid. Many people's came here from England France Russia and Switzerland, most of them asked us about the problem in Ukraine. We saw old women and man that was riding on a tandem bicycle to the mounting Throodos. All people who ride the bikes are greeting each other. Cypriots are very friendly the always help us if we need ( the most of them ~85% speaking English). The weather is perfect for riding it's not cold but also not warm. Now we are cooking breakfast and we will ride to the wild beach were maybe we will left there for night.
P.S.: Sorry for my English, Serhiy said that it will be good if I make a such post ;)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: vrt от 16 Апреля 2014, 09:28:44
И сразу комерция?)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 16 Апреля 2014, 10:26:14
Сподіваюсь там ще будуть теплі, сонячні дні і ви ще порадуєте нас своїми денними звітами, а кіпріотів українськими прапорами) такий собі українский десант).  А море зовсім холодне?  Ви доречі поспілкуйтеся з народом котрий катається, може коли у гості запросять, гарні контакти завжди можуть стати у нагоді.

Цитировать
Ті самі апельсини.
Які то ті самі? Ті коті ви додому привезете і нас пригостите?))


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 16 Апреля 2014, 14:22:08
И сразу комерция?)
не понял, где там коммерция.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 16 Апреля 2014, 15:40:12
И сразу комерция?)
не понял, где там коммерция.
Може реклама готеля?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Тигра от 16 Апреля 2014, 15:42:57
На  вході до водоспада сіли обідати, всі бажали смачного, ну а ми брали по 1 євро за вхід)))
Оце мабуть ;)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 16 Апреля 2014, 16:05:41
На  вході до водоспада сіли обідати, всі бажали смачного, ну а ми брали по 1 євро за вхід)))
Оце мабуть ;)

може, просто без цитування не зрозуміло


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 16 Апреля 2014, 16:46:30
В Пафосі сонце! Тепло.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 17 Апреля 2014, 08:55:05
Замітив що у великих містах є магазини спортдіректу, ціни в євро такі як на сайті. Кому що треба?

Основне життя в містах розпочинається після 5 вечору. Але все теж непросто. На роботу ходять як і ми, але з 12 до 15 обід, дехто гуляє, а в більшості їдуть додому поспати, потім знову на роботу. В середу короткий день, так як середина тижня, потрібно відпочити.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: vrt от 17 Апреля 2014, 09:58:52
И сразу комерция?)
не понял, где там коммерция.
Може реклама готеля?
У меня тоже так гугл перевёл)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 17 Апреля 2014, 10:50:30
Ті самі апельсини
(http://io.ua/27766950n.jpg)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 17 Апреля 2014, 12:42:10
Я в Пафосі зупинявся в сімї Бондіані (українка - Ксенія та румун - Деніал),

Чекаю групу в порту Пафоса.
В Лімасолі надіюся зупинимося в готелі і накінець то покупаюся в теплому Середземному морі.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: tim-tom от 17 Апреля 2014, 16:47:34
Давайте вже відкисайте)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 17 Апреля 2014, 23:59:20
Cерега пафосно зупинився в Пафосі) Шо там ще цікавенького, де фото,де гарні Кіпріянки? Чи нема таких?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 18 Апреля 2014, 09:52:18
Вчора 17 квітня зупинилися в Лімасолі (Limesos) на 2 дні в готелі з 40 метровим басейном, Сергій домовився з українською громадою Кіпру, яка допомогла. Готуюся до фотовиставки.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 18 Апреля 2014, 09:53:54
http://sunquestgardenslimassol.com/


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 18 Апреля 2014, 10:11:12
Ось таке вчора знайшли біля православної церкви, це кіпріоти будуть спалювати на Пасху, доволі гучно і красиво.
Як виявилося так вони виганяють чортів.

(https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/q77/s720x720/1384280_620017164739173_2132868944713453588_n.jpg)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 20 Апреля 2014, 11:45:37
Прилетіли в Донецьк. В Ларнакі нічого не доплачували.


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Leo от 20 Апреля 2014, 21:48:59
Прилетіли в Донецьк. В Ларнакі нічого не доплачували.
А-то! Ви ж досвідчені "джигіти", чи кіпріоти - патріоти?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: sdv_bober от 21 Апреля 2014, 08:34:18
Вдома)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: toru от 21 Апреля 2014, 09:10:11
А є повний архів фото?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: hooll от 21 Апреля 2014, 16:45:54
Фотографии все в одном архиве. Разбитые на 2 папки по дням.
8 и 20 апреля 2014 года, сделанные в Донецке.

Ссылка: http://www.ex.ua/77575686


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 23 Апреля 2014, 17:11:35
первые фото с Кипра
https://www.dropbox.com/sh/904j8pm3dvccq0s/0qAEIYZLoK


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: sdv_bober от 23 Апреля 2014, 22:39:02
первые фото с Кипра
https://www.dropbox.com/sh/904j8pm3dvccq0s/0qAEIYZLoK
не могу скачать говорит что очень большой zip файл


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 24 Апреля 2014, 16:21:02
не могу скачать говорит что очень большой zip файл
ссылка для скачивания архивом http://www.ex.ua/486598593682


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: sdv_bober от 24 Апреля 2014, 17:34:31
по ссылке ничего нет  :-\


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: hooll от 24 Апреля 2014, 19:45:27
2 Anna13: после того как все фото закачались, нужно нажать клавишу сохранить, и только после этого появится ссылка на скачивание. А так архив с фото ушел в тартарары )))


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 24 Апреля 2014, 20:22:21
пробуем
http://www.ex.ua/867052646431


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: hooll от 24 Апреля 2014, 22:02:21
А теперь все работает :) Сенькс :)


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: sdv_bober от 27 Апреля 2014, 23:19:47
Ну что там с остальными фотками? Если не можете выложить то скажите когда и куда подъехать, для того что бы скинуть на флешку...


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 28 Апреля 2014, 10:44:34
http://hostel.io.ua/album668640
Але потроху добавляється


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 28 Апреля 2014, 14:13:15
Гарні фото, молодці що поїхали незважаючи на всі обставини!


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 28 Апреля 2014, 15:18:18
А взагалі природа сильно від Криму відрізняється? Кемпінгувати сподобалось?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 28 Апреля 2014, 15:47:42
А теперь все работает :) Сенькс :)
Нічого не працює...

А взагалі природа сильно від Криму відрізняється? Кемпінгувати сподобалось?
Порівнювати Крим і Кіпр в політично-суспільно житті стає актуально і наближається до одного русла.
А от у географії то вони чимось схожі, а чимось і не дуже. Гори такі ж високі, та красиві, але в Криму більше рівнинних вершин, а от в Кіпр це протилежність, тому буде оманливо надіятися на спуск до моря як з Ай-Петрі в Ялту. В Криму асфальтовані дороги на висоті до 1200 м і не мають велику розгалуженість, то в Кіпрі до 1950 м, і мають дуже велику розгалуженість. Дощі ж такі як в Криму. Клімат відрізняється кардинально, навіть Якщо брати Пафос і Лімасол який один від одного 60 км, але все зрозуміло неозброєним оком, а саме шлунком - банани. Банани ростуть лише в одному районі неподалік Пафосу.
Щодо заповідних зон, то коли основна група проходила трек від Полісу до Пафосу через парк Акамас. В Пафосі розповіли про морських черепах, які відкладають яйця на пів-острові та в бухті Лара Біч -  зелені (Chelonia midas) і прості (Caretta Caretta) морські черепахи. Судячи з усього група пройшла без проблем, в Криму, можливо, проїхали, але це дуже вдарило б по кишені.
Єдина платна місцина - купальня Адоніса - 9 євро (це вхід на день покупатися та позагоряти на лежаках в прохолодному місці влітку), все інше без проблем. Крим без коментарів, все "бля" людей :).

....


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 29 Апреля 2014, 11:01:16
А теперь все работает :) Сенькс :)
Нічого не працює...
фото с Кипра
http://ann1309.io.ua/album671351
фото с Донецка
http://ann1309.io.ua/album671360
сегодня до конца дня еще будет добавление


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Gremlin от 29 Апреля 2014, 11:11:04
А звідки там той бігдород здоровезний взявся?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 10 Июня 2014, 12:36:29
А звідки там той бігдород здоровезний взявся?
Який іменно?

В кого фото із поліцією на А1 перед Лефкосією?


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 10 Июня 2014, 13:38:11
В кого фото із поліцією на А1 перед Лефкосією?
снимал Дима


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: saab от 13 Июня 2014, 12:30:00
Трек - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xddbqbffkomlpgrb


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 19 Июня 2014, 10:59:01
Добавила еще фото с Кипра, кому интересно смотрим, по датам сделанных снимков не сортировала, просто добавляла в конец списка
фото с Кипра
http://ann1309.io.ua/album671351
фото с Донецка
http://ann1309.io.ua/album671360


Название: Re: Kiпр-2014
Отправлено: Anna13 от 19 Июня 2014, 14:52:20
и видео
http://ann1309.io.ua/video60296